„Психо“ на Драматичен театър „Никола Вапцаров“-Благоевград на сцената на Сатиричния театър
Драматичен театър „Никола Вапцаров“ – Благоевград гостува в София със спектакъла „ПСИХО“ от Джо Ортън. Вихрената комедия на недоразуменията ще се играе на 7 юни от 17:30 часа,
Спектакълът ще бъде представен на сцената на Сатиричен театър „Алеко Константинов“, където публиката ще види Албена Павлова, Емил Марков, Даниел Пеев, Георги Манев, Катя Иванова и Йордан Върбанов в комедия, която изисква безупречен ритъм, прецизност и пълна актьорска отдаденост.
„ПСИХО“ отвежда зрителите в психиатрична клиника, където едно обикновено интервю за работа се превръща в лавина от абсурдни ситуации, преобърнати самоличности, събличания и преобличания, неочаквани проверки и все по-опасно размиване между лекар и пациент. В този свят всеки крие нещо, никой не е напълно този, за когото се представя, а оп...


